Piramit Evden Eve Nakliyat

Paketleme

Piramit Nakliyat her türlü nakliye işlerinizde  dilerseniz şehir içi nakliyat, dilerseniz de şehirler arası nakliyat  hizmetleriniz başarı ile bu güne kadar yürütmüştür. Paketlenmesi yapılacak eşyanın cinsine ve hacmine göre muhtelif ebatlarda karton variller kullanılmaktadır. Firmamız müşteri güvenini temel alarak çalışma hayatına başlamış, Geçen zaman başlangıçta ne kadar doğru bir karar verdiğinin kanıtı olmuştur. Her çeşit eşyanın taşınması için gerekli olan paketleme malzemesi ve bu malzemeyle eşya taşınması sırasında eşyada oluşabilecek hasarı en az düzeye indirebilecek uzman çalışanlarımızla her geçen gün büyümekteyiz. Eşya taşınmasının en rahat şekilde yapılması için gerekli olan araç kasaları yaptırılmıştır. Bünyesinde bulundurduğu geniş ve yaygın araç filosu ve uzman çalışanları ile modern evden eve nakliyat anlayışı sektörüne yeni bir bakış açışı kazandırmıştır ve kazandırmaya devam edecektir. Tüm taşınacak olan eşyalarınızı uygun kolilere uygun ambalajlama teknikleri ile yerleştiriyoruz. İlk hedefimiz müşteri memnuniyetinin ön planda olmasıdır. Baştan sona taşıma işlemi: Öncelikle sökülmesi gereken mobilyalar sökülür. Bütün mobilyalar paketlenir. Ambalajlı olarak kamyona yüklenir. Taşınılacak yeni adreste de merdivenlerden ambalajlı olarak çıkarılır. Yerleşmesi gereken odalara yerleştirildikten sonra size sadece oturmak kalır. Buzdolabı, fırın, çamaşır, bulaşık, kurutma makinesi, bombeli camlı vitrinler özenle sarılıp bağlanır. Gidilecek yeni evde tekrar mobilyaların montajı yapılır. Televizyon, video, müzik seti gibi elektronik cihazlar özel malzemeler ile paketlenir.

Evden Eve Taşımacılık

Ambalajlama

Taşımacılık sektöründe, kamyon ve kamyonetten oluşan araçlarımız ve kapasitesi arttırılan modern nakliye filosu ve organize yapısı ile evden eve şehir içi ve şehirlerarası nakliyatta güvenli 24 saat açık telefonlarıyla siz değerli müşterilerimizin hizmetinizde olarak, yurt içi taşımacılığında nakliye sektörünün belli başlı büyük kuruluşları arasında bulunmaktadır.

 

Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Nakliyat

Profesyonel bir şekilde nakliyat hizmeti sağlayan firmamız eşyalarınızın değerini bildiği için tüm taşıma hizmetlerinde sigorta hizmeti sağlayacaktır. Eşyalarınızın paketlenmesi, beyaz eşyalarınızın sökülüp, takılması tecrübeli ekibimiz ile gerçekleşecektir. Taşımacılık konusunda tecrübeli ekibiyle yurdun dört bir yanına evden eve nakliye hizmeti sunmaktadır. Piramit Evden Eve Nakliyat olarak müşteri memnuniyeti odaklı kalite politikamız siz değerli müşterilerimiz sayesinde gün geçtikçe kendini yenileyip çağın gereksinimlerine ayak uydurmaya çalışmaktayız.

Piramit Evden Eve Nakliyat olarak ilkelerimiz;

  •  Müşteri memnuniyeti
  • Kusursuz nakliye hizmeti
  • Uygun paketleme yapılması
  • Hasarsız nakliye hizmeti
  • Müşteri kazanma
  • Sürekli yenilik
  • Gelişen teknolojiye ayal uydurmak